Nieodłączna część salonu

Wisienką na torcie idealnie urządzonego wnętrza jest aranżacja okna. Odpowiednio dopasowana do stylu panującego w pomieszczeniu stanowi jego integralna część , a wręcz wizytówkę.

Piękne karnisze z subtelnymi firanami, czy estetyczne żaluzje tworzą piękne kompozycje i są nieodzownym wykończeniem udanej stylizacji okien. Jeżeli sami nie mamy pomysłu czy wiedzy jak skomponować wszystkie elementy aranżacji okna warto skorzystać z usług projektanta albo z gotowych rozwiązań dostępnych w pismach branżowych, na stronach internetowych związanych z wystrojem wnętrz czy chociażby katalogach produktowych.

W zależności od stylu w jakim mamy urządzone pomieszczenia należy dobrać odpowiedni wystrój okien i ich otoczenia. Wśród gotowych rozwiązań można znaleźć wiele ciekawych propozycji a także przykładów na połączenia różnych elementów wystroju.

www.hitachi-tv.pl

Aby być na czasie dobrym pomysłem jest także śledzenie programów telewizyjnych poświęconych tematyce wnętrzarskiej. Często można tam znaleźć ciekawe sposoby na przeróbkę bądź odnowienie niewielkim nakładem środków finansowych.