Puder w kulkach, sypki, w kamieniu…?

Bogato dekorowana dziewczęca sukienka z falbankami idealnie nadaje się na każdą okazję http://montibello.pl/hair-product/serum-wygladzajace-discipline-shape-tn/

Puder kosmetyczny, dedykowany kobietom, może nie tylko pochodzić z różnych źródeł, ale też przyjmować rozmaite postacie. Wyróżnimy wśród nich puder sypki, w kulkach, w kamieniu, prasowany, rozświetlający i brązujący. To, który z nich powinien znaleźć się w twojej kosmetyczce zależy w dużej mierze od tego, jaki cel chcesz osiągnąć z jego pomocą. Puder prasowany najczęściej nakładamy przy użyciu pędzla lub puszku.

Doskonale poprawia wygląd błyszczącej się twarzy i sprawia, że jest bardziej matowa. Podobny efekt można uzyskać przy użyciu pudru w kamieniu. Jeśli z kolei twojej twarzy brak blasku, sięgnij po ten rozświetlający. Pomoże zapobiec cieniom pod oczami.

www.finansowa-inteligencja.pl

Zaletą sypkiego pudru jest to, że może być używany nie tylko na twarzy, ale również na innych częściach ciała. Z kolei ten w kulkach wyrównuje kolory twarzy. Jeśli zdecydujesz się na ten w brązowym odcieniu, możesz uzyskać efekt przypominający opaleniznę. Puder brązujący z kolei sprawi, że twarz będzie wyglądała pełniej i cieplej.

Należy jednak zachować ostrożność przy jego stosowaniu, bo może wywołać efekt przetłuszczającej się cery i łatwo powoduje powstawanie smug.